Vážení zákazníci. Ak na Vašu správu dlhšie nereagujeme, zanechajte nám prosím priamo v správe e-mailovú adresu. Budeme Vás čo najskôr kontaktovať.

Sklenená korálka na náramok

Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvoľte variant
Kód: PSK2-3 PSK2-5 PSK2-4 PSK2-0 Zvoľte variant
117,10 EUR 97,58 EUR bez DPH
Kategória: SPOMIENKOVÝ POPOL
MATERIÁL: sklo

Popol zosnulého je priamo zatavený do sklenenej korálky. Kovanie je vyrobené z kvalitného striebra 925/1000. Korálku je možné nosiť na krku ako prívesok alebo na ruke na náramku.

  • POZOR! Náramok nie je súčasťou výrobku,je možné si ho objednať samostatne
  • Na výrobu sú použité špeciálne techniky vinutých perál
  • Jedná sa o výhradne ruční výrobu a preto sa design môže nepatrne líšiť od obrázka
  • doba dodania je zvyčajne 6-8 týždňov od doručenia popola

 

Pri objednávke Vás prosíme o zadanie nasledujúcich údajov do poznámky (z dôvodu certifikátu pravosti popola a jeho označenia, následne Vás budeme kontaktovať ohľadom doručenia popola):

  • Meno s priezvisko zosnulého
  • dátum narodenia
  • dátum úmrtia
Materiál: sklo
Farba: sklo
Rozmery: priemer 18 mm
Hmotnosť: 5 g

 

KOMPLETNÝ KATALÓG šperkov kolekcie SeeYou si môžete pozrieť kliknutím na vyznačený text. Ak Vás zaujme niektorý zo šperkov, stačí nás kontaktovať s kódom produktu a my Vám preveríme jeho cenu a dostupnosť. 

Originálne Pamiatkové sklo je vyrábané sklárskymi majstrami z najkvalitnejšieho českého krištáľového skla v sklárni v Českej Lípě. Pamiatkové sklo je vytvorené spojením vysokokvalitného krištáľu a malého množstva popola zosnulého, ktorý je zatavený priamo do skla pri samotnej výrobe predmetu. 
Pri procese výroby a dopravy sa dbá na pietne zachádzanie so zaslaným popolom, ktorý je pod neustálou kontrolou počas celej doby výroby/dopravy. Každý z pamiatkových predmetov je zabezpečené evidenčným kódom a certifikátom pravosti použitia popola. K výrobe je potrebná kávová lyžička popola. V prípade, že sa na výrobu nepoužite všetok zaslaný popol, zvyšná časť je Vám vrátená spolu s výrobkom, pretože dbáme na dôstojnú manipuláciu a pietu. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: