Vážení zákazníci. Ak na Vašu správu dlhšie nereagujeme, zanechajte nám prosím priamo v správe e-mailovú adresu. Budeme Vás čo najskôr kontaktovať.

Prívesok srdiečko - obojstranné, s retiazkou

Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvoľte variant
Kód: 701S/BIE 701S/ZEL 701S/FIA 701S/ERV 701S/TMA 701S/AQU 701S/LT 701S/ORA 701S/RU 701S/TRA Zvoľte variant
168 EUR 140 EUR bez DPH
Kategória: SPOMIENKOVÝ POPOL
MATERIÁL: Vzácny kov

Prívesok z kolekcie See You, ktorý sa vyznačuje možnosťou dvojitého použitia. Jedna strana je čisto kov a druhá strana je vyplnená zataveným popolom alebo pramienkom vlasov do špeciálnej živice. Je teda len na Vás, či prívesok budete chcieť nosiť viditeľnou stranou alebo nie. Samotnú živicu je možné zafarbiť do desiatich odtieňov.

Popol zosnulého je priamo zatavený do šperku. Kovanie je vyrobené z kvalitného striebra 925/1000. 

  • Retiazka 40 cm v cene produktu
  • Jedná sa o výhradne ručnú výrobu a preto sa design môže nepatrne líšiť od obrázku
  • doba dodania je zvyčajne 6-8 týždňov od doručenia popola
  • možnosť vyhotoviť aj v zlate - cena na vyžiadanie
  • do živice je možné pridať aj trblietavý prach - ak máte záujem o jeho pridanie, prosím, uveďte nám to do poznámky

Pri objednávke Vás prosíme o zadanie nasledujúcich údajov do poznámky (z dôvodu certifikátu pravosti popola a jeho označenia, následne Vás budeme kontaktovať ohľadom doručenia popola):

  • Meno s priezvisko zosnulého
  • dátum narodenia
  • dátum úmrtia
Materiál: striebro 925/1000, živica
Farba: podľa výberu
Rozmery: 7 x 7 mm
Hmotnosť: 5 g

 

KOMPLETNÝ KATALÓG šperkov kolekcie SeeYou si môžete pozrieť kliknutím na vyznačený text. Ak Vás zaujme niektorý zo šperkov, stačí nás kontaktovať s kódom produktu a my Vám preveríme jeho cenu a dostupnosť. 

Originálne Pamiatkové sklo je vyrábané sklárskymi majstrami z najkvalitnejšieho českého krištáľového skla v sklárni v Českej Lípě. Pamiatkové sklo je vytvorené spojením vysokokvalitného krištáľu a malého množstva popola zosnulého, ktorý je zatavený priamo do skla pri samotnej výrobe predmetu. 
Pri procese výroby a dopravy sa dbá na pietne zachádzanie so zaslaným popolom, ktorý je pod neustálou kontrolou počas celej doby výroby/dopravy. Každý z pamiatkových predmetov je zabezpečený evidenčným kódom a certifikátom pravosti použitia popola. K výrobe je potrebná kávová lyžička popola. V prípade, že sa na výrobu nepoužite všetok zaslaný popol, zvyšná časť je Vám vrátená spolu s výrobkom, pretože dbáme na dôstojnú manipuláciu a pietu. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: