Vážení zákazníci. Prosíme Vás, pokiaľ Vám na Vašu správu v chate nestihneme odpovedať skôr, ako sa chystáte odpustiť stránku, zašlite nám do správy aj Váš e-mail, aby sme Vás mohli kontaktovať. Bez toho tak žiaľ nevieme urobiť. Ďakujeme.

Korálka na náramok SeeYou

Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvoľte variant
Kód: 803S/BIE 803S/ZEL 803S/FIA 803S/ERV 803S/TMA 803S/AQU 803S/LT 803S/ORA 803S/RU 803S/TRA Zvoľte variant
152 EUR 126,67 EUR bez DPH
Kategória: SPOMIENKOVÝ POPOL
MATERIÁL: Vzácny kov

Korálka z kolekcie See You obsahuje zatavený popol alebo pramienok vlasov v špeciálnej živici. Samotnú živicu je možné tónovať a preto máte na výber z 10 farieb. Korálka je vyrobená zo striebra 925/1000 a zirkónov.

Popol zosnulého je priamo zatavený do korálky. Kovanie je vyrobené z kvalitného striebra 925/1000. Korálku je možné nosiť na krku ako prívesok alebo na ruke na náramku.

  • POZOR! Náramok nie je súčasťou výrobku, je možné si ho objednať samostatne, korálky pasujú aj na náramky značky Pandora.
  • Jedná sa o výhradne ruční výrobu a preto sa design môže nepatrne líšiť od obrázku
  • doba dodania je zvyčajne 6-8 týždňov od doručenia popola

 

Pri objednávke Vás prosíme o zadanie nasledujúcich údajov do poznámky (z dôvodu certifikátu pravosti popola a jeho označenia, následne Vás budeme kontaktovať ohľadom doručenia popola):

  • Meno s priezvisko zosnulého
  • dátum narodenia
  • dátum úmrtia
Materiál: striebro 925/1000, zirkóny, živica
Farba: podľa výberu
Rozmery: 9 x 8 mm
Hmotnosť: 5 g

 

Originálne Pamiatkové sklo je vyrábané sklárskymi majstrami z najkvalitnejšieho českého krištáľového skla v sklárni v Českej Lípě. Pamiatkové sklo je vytvorené spojením vysokokvalitného krištáľu a malého množstva popola zosnulého, ktorý je zatavený priamo do skla pri samotnej výrobe predmetu. 
Pri procese výroby a dopravy sa dbá na pietne zachádzanie so zaslaným popolom, ktorý je pod neustálou kontrolou počas celej doby výroby/dopravy. Každý z pamiatkových predmetov je zabezpečené evidenčným kódom a certifikátom pravosti použitia popola. K výrobe je potrebná kávová lyžička popola. V prípade, že sa na výrobu nepoužite všetok zaslaný popol, zvyšná časť je Vám vrátená spolu s výrobkom, pretože dbáme na dôstojnú manipuláciu a pietu. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu