Vážení zákazníci. Prosíme Vás, pokiaľ Vám na Vašu správu v chate nestihneme odpovedať skôr, ako sa chystáte odpustiť stránku, zašlite nám do správy aj Váš e-mail, aby sme Vás mohli kontaktovať. Bez toho tak žiaľ nevieme urobiť. Ďakujeme.

Urna BIOS

Skladom
Kód: U-BIOS
140 EUR 140 EUR bez DPH
Kategória: URNY NA POPOL
Hmotnosť: 1 kg
MATERIÁL: prírodný
FARBA: Béžová/Krémová/Piesková
bios2
PRÍRODNÁ ❕ nutný presyp popola

Bios - bio rozložiteľná urna

  • priekopník v procese premeny mŕtveho na živé 
  • špeciálne navrhnutá tak, aby tu mohlo byť zasadené semeno alebo sadenica stromu

Vďaka svojej konštrukcii Bios Urna oddeľuje semienko a popol. To znamená, že strom na začiatku rastie izolovaný od popola v substráte. Po uplynutí nejakej doby od uloženia do zeme a začiatku rastu, sa začne materiál z ktorého je urna vyrobená samovoľne rozkladať a celá zostava vrátane urny s popolom sa stáva súčasťou podložia a hnojivom pre strom.

Bios Urna zmení pohreb na návrat k životu prostredníctvom prírody. Je vyrobená z biologicky rozložiteľných materiálov: celulózy a prírodných vlákien. Balenie obsahuje semeno podľa Vášho výberu, ktoré môžete nahradiť aj semenami iných rastlín. Odporúčame vloženie urny do zeminy v období od jari do jesene - pre úspešné vyklíčenie. Počas zimy odporúčame dočasne uložiť urnu doma. Pre tých, ktorí chcú okamžitý efekt je možné zameniť dodané semeno za sadenicu vybraného stromu alebo umiestniť urnu blízko už dospelého stromu, ktorý potom bude rovnako ako strom zo semena rásť na pamiatku milovanej osoby.

  • semienko je potrebné si dokúpiť zvlášť podľa toho, aký typ stromu preferujete. Odporúčame prípadne použiť priamo predpestovanú sadeničku stromu, kvôli väčšej istote. 

Spôsob, ako to funguje:

bios5

 

Materiál: prírodný - biologicky degradovateľný
Farba: biela 
Rozmery: 15,5 x 33 cm
Váha: 1 kg

 

Urna je biologicky degradovateľná. Pri uložení do pôdy sa sama po čase rozloží.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu