Vážení zákazníci. Ak na Vašu správu dlhšie nereagujeme, zanechajte nám prosím priamo v správe e-mailovú adresu. Budeme Vás čo najskôr kontaktovať.

Svietnik s portrétom a vlasmi alebo kúskom obľúbeného oblečenia

Na objednávku
Kód: PSV1
152 EUR 126,67 EUR bez DPH
Kategória: SPOMIENKOVÝ POPOL
MATERIÁL: sklo
DEKOR: vlastný
svietnik vlasy2
Novinka

Sklenený svietnik s laserovo vytvoreným portrétom podľa fotografie a ampulkou, do ktorej je možné vložiť vlasy zosnulého, prípadne kúsok obľúbeného oblečenia/látky. Ampulka je priamo v skle, uzatvorená, bez možnosti dostať sa k nej a otvoriť ju.
Samotný portrét je vypálený pomocou špeciálneho laseru do stredu skla, kde získa veľmi detailnú podobu, ktorá je mierne 3D. Sklenený hranol je vyrobený z optického skla a dodáva sa v saténovej darčekovej krabičke. Laser portrét sa hodí ako doplnok k urne, môžete ho mať doma na večnú pamiatku na Vášho blízkeho. Vaše spomienky Vám tak budú nablízku.

  • Fotografiu spolu s textom, ktorý chcete mať na svietniku nám prosím zašlite mailom na amfora@amforaurny.sk, od kvality fotografie závisí kvalita obrázku na svietniku, preto je potrebné vybrať fotografiu s čo možno najvyššou kvalitou. Pred samotným vyhotovením Vám zašleme náhľad na odsúhlasenie. 
  • vlasy/látku nám je potrebné zaslať poštou - bližšie inštrukcie Vám poskytneme formou e-mailu
  • doba dodania je zvyčajne do 30 pracovných dní
Materiál: sklo
Farba:
Rozmery: 9 x 9 x 3 cm
Váha: 0,55 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: