Vážení zákazníci. Ak na Vašu správu dlhšie nereagujeme, zanechajte nám prosím priamo v správe e-mailovú adresu. Budeme Vás čo najskôr kontaktovať.

Prívesok sklenené srdce

Na objednávku
Kód: PSS10-0
96,60 EUR 80,50 EUR bez DPH
Kategória: SPOMIENKOVÝ POPOL
MATERIÁL: sklo

Sklenený prívesok v tvare srdca obsahuje zatavený popol. 

  • Jedná sa o výhradne ručnú výrobu a preto sa design môže nepatrne líšiť od obrázku, každé srdiečko je originálom vyrobeným umeleckým sklárom
  • doba dodania je zvyčajne 6-8 týždňov od doručenia popola
  • retiazka nie je súčasťou balenia
  • srdiečko je dodávané v zamatovej krabičke

Pri objednávke Vás prosíme o zadanie nasledujúcich údajov do poznámky (z dôvodu certifikátu pravosti popola a jeho označenia, následne Vás budeme kontaktovať ohľadom doručenia popola):

  • Meno s priezvisko zosnulého
  • dátum narodenia
  • dátum úmrtia
Materiál: sklo
Farba: sklo
Rozmery: 3 cm
Hmotnosť: 6-10 g

 

Originálne Pamiatkové sklo je vyrábané sklárskymi majstrami z najkvalitnejšieho českého krištáľového skla v sklárni v Českej Lípě. Pamiatkové sklo je vytvorené spojením vysokokvalitného krištáľu a malého množstva popola zosnulého, ktorý je zatavený priamo do skla pri samotnej výrobe predmetu. 
Pri procese výroby a dopravy sa dbá na pietne zachádzanie so zaslaným popolom, ktorý je pod neustálou kontrolou počas celej doby výroby/dopravy. Každý z pamiatkových predmetov je zabezpečené evidenčným kódom a certifikátom pravosti použitia popola. K výrobe je potrebná kávová lyžička popola. V prípade, že sa na výrobu nepoužite všetok zaslaný popol, zvyšná časť je Vám vrátená spolu s výrobkom, pretože dbáme na dôstojnú manipuláciu a pietu. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: