Vážení zákazníci. Ak na Vašu správu dlhšie nereagujeme, zanechajte nám prosím priamo v správe e-mailovú adresu. Budeme Vás čo najskôr kontaktovať.

Pánsky náramok SeeYou, kožený

Farba živice
Farba kože
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvoľte variant
Kód: BG011/TRA/IER BG011/BIE/IER BG011/TMA/IER BG011/AQU/IER BG011/ZEL/IER BG011/LT/IER BG011/TRA/TMA BG011/BIE/TMA BG011/TMA/TMA BG011/AQU/TMA BG011/ZEL/TMA BG011/LT/TMA BG011/TRA/HNE BG011/BIE/HNE BG011/TMA/HNE BG011/AQU/HNE BG011/ZEL/HNE BG011/LT/HNE BG011/TRA/ED BG011/BIE/ED BG011/TMA/ED BG011/AQU/ED BG011/ZEL/ED BG011/LT/ED Zvoľte variant
432 EUR 360 EUR bez DPH
Kategória: SPOMIENKOVÝ POPOL
MATERIÁL: Vzácny kov, Koža

Pánsky náramok z kolekcie See You obsahuje zatavený popol alebo pramienok vlasov v špeciálnej živici. Samotnú živicu je možné tónovať a preto máte na výber zo 6 farieb. Náramok je vyrobený zo striebra 925/1000 a z kože.

Popol zosnulého je priamo zatavený do živice. Kovanie je vyrobené z kvalitného striebra 925/1000 a samotný náramok je vyrobený z kože. 

  • Jedná sa o výhradne ručnú výrobu a preto sa design môže nepatrne líšiť od obrázku
  • doba dodania je zvyčajne 6-8 týždňov od doručenia popola
  • v prípade záujmu možno vyrobiť aj v zlate - ohľadom ceny nás prosím kontaktujte
  • náramok je vyrábaný na mieru - presnú dĺžku prosím uvádzajte do poznámky 
  • do živice je možné pridať aj trblietavý prach - ak máte záujem o jeho pridanie, prosím, uveďte nám to do poznámky

Pri objednávke Vás prosíme o zadanie nasledujúcich údajov do poznámky (z dôvodu certifikátu pravosti popola a jeho označenia, následne Vás budeme kontaktovať ohľadom doručenia popola):

  • Meno s priezvisko zosnulého
  • dátum narodenia
  • dátum úmrtia
Materiál: striebro 925/1000, koža, živica
Farba: podľa výberu
Rozmery: dĺžka na mieru
Hmotnosť: - g

 

KOMPLETNÝ KATALÓG šperkov kolekcie SeeYou si môžete pozrieť kliknutím na vyznačený text. Ak Vás zaujme niektorý zo šperkov, stačí nás kontaktovať s kódom produktu a my Vám preveríme jeho cenu a dostupnosť. 

Originálne Pamiatkové sklo je vyrábané sklárskymi majstrami z najkvalitnejšieho českého krištáľového skla v sklárni v Českej Lípě. Pamiatkové sklo je vytvorené spojením vysokokvalitného krištáľu a malého množstva popola zosnulého, ktorý je zatavený priamo do skla pri samotnej výrobe predmetu. 
Pri procese výroby a dopravy sa dbá na pietne zachádzanie so zaslaným popolom, ktorý je pod neustálou kontrolou počas celej doby výroby/dopravy. Každý z pamiatkových predmetov je zabezpečené evidenčným kódom a certifikátom pravosti použitia popola. K výrobe je potrebná kávová lyžička popola. V prípade, že sa na výrobu nepoužite všetok zaslaný popol, zvyšná časť je Vám vrátená spolu s výrobkom, pretože dbáme na dôstojnú manipuláciu a pietu. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: