Vážení zákazníci. Ak na Vašu správu dlhšie nereagujeme, zanechajte nám prosím priamo v správe e-mailovú adresu. Budeme Vás čo najskôr kontaktovať.

Mini urna - sklenený uzol

Variant:
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Na objednávku Na objednávku Zvoľte variant
Kód: MCA002-1/BEZ MCA002-1/S Zvoľte variant
126,80 EUR 154 EUR od 126,80 EUR 105,67 EUR bez DPH 128,33 EUR bez DPH od 105,67 EUR bez DPH
Kategória: SPOMIENKOVÝ POPOL
MATERIÁL: sklo

Sklenený uzol je ručne vyrobený z kvalitného krištálu sklárskym majstrom. Vo vnútri uzla je dutinka, do ktorej je možné zo spodnej strany vložiť malé (spomienkové) množstvo popola alebo prameň vlasov. Prístup do dutinky je uzatvorený kovovou šrúbou. Dutinka je nepriehľadná, teda nikto nebude vedieť, že sa jedná o spomienkový predmet, význam bude mať najmä pre Vás a pre nezainteresovaných to bude nádherná krystálová dekorácia.
Krištál je zafarbený zlatým aventurínom.

  • V prípade záujmu je možné na sklo vypieskovať aj text
  • každý jeden pietny predmet je originálom, preto sa môže od uvedeného obrázku jemne líšiť
  • doba dodania je zvyčajne do 30 pracovných dní

Pri objednávke Vás prosíme o zadanie nasledujúcich údajov do poznámky (z dôvodu certifikátu pravosti popola a jeho označenia, následne Vás budeme kontaktovať ohľadom doručenia popola):

  • Meno s priezvisko zosnulého
  • dátum narodenia
  • dátum úmrtia
Materiál: sklo
Farba: zlatý aventurín
Rozmery: 15 x 15 cm
Váha: 1,5 kg
Objem: 0,3 litra

 

Originálne Pamiatkové sklo je vyrábané sklárskymi majstrami z najkvalitnejšieho českého krištáľového skla v sklárni v Českej Lípě. Pamiatkové sklo je vytvorené spojením vysokokvalitného krištáľu a malého množstva popola zosnulého,  ktorý je zatavený priamo do skla pri samotnej výrobe predmetu. 
Pri procese výroby a dopravy sa dbá na pietne zachádzanie so zaslaným popolom, ktorý je pod neustálou kontrolou počas celej doby výroby/dopravy. Každý z pamiatkových predmetov je zabezpečené evidenčným kódom a certifikátom pravosti použitia popola. K výrobe je potrebná kávová lyžička popola. V prípade, že sa na výrobu nepoužite všetok zaslaný popol, zvyšná časť je Vám vrátená spolu s výrobkom, pretože dbáme na dôstojnú manipuláciu a pietu. 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: