Vážení zákazníci. Ak na Vašu správu dlhšie nereagujeme, zanechajte nám prosím priamo v správe e-mailovú adresu. Budeme Vás čo najskôr kontaktovať.

Zlaté srdiečko - pamiatkové sklo + zlato

Variant:
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Na objednávku Na objednávku Zvoľte variant
Kód: PS07-G PS07-G/T Zvoľte variant
166 EUR 193,20 EUR od 166 EUR 138,33 EUR bez DPH 161 EUR bez DPH od 138,33 EUR bez DPH
Kategória: SPOMIENKOVÝ POPOL
MATERIÁL: sklo

Popol zosnulého je zatavený priamo do skleného srdiečka, ktoré je vyrobené z kvalitného krištáľu doplneného o 24 karátové zlato. Samostatné srdiečko je možné umiestniť a preniesť kamkoľvek,  preto Vám budú Vaše spomienky nablízku všade. Srdiečko je ručne tvarované, preto pasuje do dlane a tak každým dotykom zahreje pri srdci. 

  • Súčasťou výrobku je luxusná drevená krabička, na ktorú je možné vypieskovať ľubovoľný text (v prípade, že máte záujem o variant s textom, text je potrebné uviesť do poznámky, prípadne zaslať na náš e-mail
  • pri kúpe srdiečka s plastikou Srdce v srdci (PS17-G) sa na kúpu srdiečka vzťahuje cena 89€/kus (možnosť zakúpiť viac kusov v tejto cene) - táto cena Vám bude upravená v objednávke dodatočne
  • každý jeden pietny predmet je originálom, preto sa môže od uvedeného obrázku jemne líšiť
  • doba dodania je zvyčajne 6-8 týždňov od doručenia popola

Pri objednávke Vás prosíme o zadanie nasledujúcich údajov do poznámky (z dôvodu certifikátu pravosti popola a jeho označenia, následne Vás budeme kontaktovať ohľadom doručenia popola):

  • Meno s priezvisko zosnulého
  • dátum narodenia
  • dátum úmrtia
Materiál: sklo, zlato
Farba:
Rozmery: 5-6 x 5-6 x 3 cm
Váha: 0,1 kg

 

Originálne Pamiatkové sklo je vyrábané sklárskymi majstrami z najkvalitnejšieho českého krištáľového skla v sklárni v Českej Lípě. Pamiatkové sklo je vytvorené spojením vysokokvalitného krištáľu a malého množstva popola zosnulého,  ktorý je zatavený priamo do skla pri samotnej výrobe predmetu. 
Pri procese výroby a dopravy sa dbá na pietne zachádzanie so zaslaným popolom, ktorý je pod neustálou kontrolou počas celej doby výroby/dopravy. Každý z pamiatkových predmetov je zabezpečené evidenčným kódom a certifikátom pravosti použitia popola. K výrobe je potrebná kávová lyžička popola. V prípade, že sa na výrobu nepoužite všetok zaslaný popol, zvyšná časť je Vám vrátená spolu s výrobkom, pretože dbáme na dôstojnú manipuláciu a pietu. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: