Vážení zákazníci. Prosíme Vás, pokiaľ Vám na Vašu správu v chate nestihneme odpovedať skôr, ako sa chystáte odpustiť stránku, zašlite nám do správy aj Váš e-mail, aby sme Vás mohli kontaktovať. Bez toho tak žiaľ nevieme urobiť. Ďakujeme.

Meno / text na urnu - cca 30 znakov

Farba
Typ písma
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
zvyčajne dodávame do 15 pracovných dní zvyčajne dodávame do 15 pracovných dní zvyčajne dodávame do 15 pracovných dní zvyčajne dodávame do 15 pracovných dní zvyčajne dodávame do 15 pracovných dní zvyčajne dodávame do 15 pracovných dní zvyčajne dodávame do 15 pracovných dní zvyčajne dodávame do 15 pracovných dní zvyčajne dodávame do 15 pracovných dní zvyčajne dodávame do 15 pracovných dní zvyčajne dodávame do 15 pracovných dní zvyčajne dodávame do 15 pracovných dní Zvoľte variant
Kód: U-M-34/1-C U-M-34/2-C U-M-34/3-C U-M-34/4-C U-M-34/1-S U-M-34/2-S U-M-34/3-S U-M-34/4-S U-M-34/1-Z U-M-34/2-Z U-M-34/3-Z U-M-34/4-Z Zvoľte variant
15 EUR 12,50 EUR bez DPH

Vďaka menu alebo textu môžete urnu prispôsobiť, aby čo najviac odrážala momenty spojené s človekom, ktorému je určená.

K dispozícii v 3 farebných prevedeniach, aby ladil s farbou urny. 

FARBA MOTÍVU:

  • Zlatá
  • Strieborná
  • Čierna

Dostupné v 4 typoch písma:

  • Bookman Old Style
  • Gill Sans MT
  • Gelasio
  • Cream Cake

Cena je uvedená za cca 30 znakov. Do poznámky nám prosím uveďte text, ktorý chcete na urnu pridať /či už meno, prípadne nejaké obľúbené motto, veta, rozlúčka/ a my Vás budeme kontaktovať ohľadom podrobností ak to bude potrebné. 

 

*nie je možné aplikovať na všetky typy a druhy urien, v prípade, že si vo Vašej objednávke zvolíte urnu, na ktorú nie je možné aplikovať motív, budeme Vás o tom hneď po prijatí objednávky informovať.

SAMOSTATNE NEPREDAJNÉ. MOŽNO OBJEDNAŤ LEN SPOLU S URNOU.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu